wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nowość - marka YOSHI

Nowość - marka YOSHI

Nowość - marka YOSHI
Nowa marka na rynku, która już wkrótce zawojuje cały świat !

O jakość wszystkich składników i proces syntezy dba dedykowany zespół z Dorotą Bujok na czele, wielokrotną mistrzynią Europy, laureatką ponad 200 nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci, 9 – cio krotną zwyciężczynią tytułów Grand Prix oraz Top Master dla Najlepszego Zawodnika Mistrzostw, min. w Rosji, Polsce, Ukrainie, Niemczech, Grecji, Czechach, Hiszpanii oraz Rumunii.

W ofercie firma posiada genialne żele budujące o konsystencji galaretki - musu. Oparte na nowoczesnej formule - nie pieczą ! Żele są bardzo twarde i wytrzymałe porównywalne twardością do akrylu a jednocześnie cudowne w piłowaniu. Jeżeli do tej pory nie znalazłaś swojego idealnego żelu to wypróbuj i pokochaj YOSHI !

Lakiery hybrydowe Yoshi to z kolei kremowa konsystencja, niesamowite krycie gdyż większość kolorów potrzebuje tylko jednej warstwy ! Dodatkowo kolory nie marszczą się w lampie.

Zerknij do naszej zakładki z produktami YOSHI 

 

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki
Brak artykułów ...
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu